• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی انتشارات عروج در نمایشگاه کتاب 98

غرفه نمایشگاهی انتشارات عروج
غرفه نمایشگاهی انتشارات عروج
غرفه نمایشگاهی
غرفه نمایشگاهی انتشارات عروج
غرفه نمایشگاهی انتشارات عروج

غرفه نمایشگاهی انتشارات عروج

پروژه: غرفه نمایشگاهی انتشارات عروج (موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی)

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه کتاب

محل برگزاری: سالن شبستان مصلی تهران

سال برگزاری: 1398

متراژ: 90 متر

 

طراحی غرفه نمایشگاهی انتشارات عروج، مهمترین چالشی که پیش رو داشت تعداد زیاد عناوین کتاب مجموعه بود. در عین حال در فضای غرفه نمایشگاهی به محلی برای برگزاری جلسات، پذیرایی از مهمانان ویژه و نشست های خبری حین برگزاری نمایشگاه کتاب احتیاج داشتند. محلی برای ابدارخانه و انباری برای دپو کتب نیز در نظر گرفته شد.

در طراحی این غرفه نمایشگاهی استفاده از موتیف های اسلامی و ایرانی استفاده گردید.

بدین جهت که تعداد عناوین کتب بسیار زیاد بود دیواره های اطراف غرفه تبدیل به کتابخانه بزرگی شد و فضای میانی غرفه نیز با استندهای کتاب اما با ارتفاع پایین طراحی و اجرا گردید. سازه ی کتیبه نقش هماهنگی در ورود و خروج به غرفه را نیز ایفا نمود و در بخش خروجی صندوق قرار گرفت.

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.