• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی بانک رفاه در همایش پزشکی 97

غرفه نمایشگاهی بانک رفاه
غرفه نمایشگاهی بانک رفاه
غرفه نمایشگاهی بانک رفاه

غرفه نمایشگاهی بانک رفاه

پروژه: غرفه بانک رفاه

عنوان نمایشگاه: دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت

محل برگزاری: بیمارستان میلاد

سال برگزاری: 1397

متراژ: 24 متر

توضیحات

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی بانک رفاه در بیمارستان میلاد انجام پذیرفت. در طراحی این غرفه از رنگ سازمانی بانک رفاه استفاده گردید. بانک رفاه به منظور معرفی خدمات ویژه خود به پزشکان در این همایش شرکت نمود. فضای غرفه نمایشگاهی از آنجاییکه متراژ غرفه متراژ پایینی بود بیشتر محلی برای نشست و معرفی خدمات بود.

دو کانتر پذیرش در دو سمت غرفه به معرفی اولیه خدمات اختصاص داشت. و میز و صندلی های تعبیه شده در غرفه به منظور نشست های کوتاه با پزشکان در نظر گرفته شد.

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.