• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی بیمه بازار در نمایشگاه الکامپ 97

غرفه نمایشگاهی بیمه بازار

غرفه نمایشگاهی بیمه بازار

پروژه: غرفه نمایشگاهی بیمه بازار

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه الکامپ

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1397

متراژ: 24 متر

طراحی: نیما نصر

نظارت بر ساخت: نیما نصر، آرمان سلطانی

توضیحات

طراحی غرفه نمایشگاهی بیمه بازار، در نمایشگاه الکامپ تهران انجام شد. شرکت بیمه بازار یکی از شرکت های بیمه ایست که خدمات خود رو مبتنی بر وب ارائه می دهد. این شرکت به عنوان یکی از شرکت های استارت آپی با تیم جوان و با تجربه ی خود با هدف معرفی خدمات بیمه ای در این نمایشگاه حضور داشت. هدف اصلی حضور این شرکت در نمایشگاه الکامپ 1397 معرفی خدمات بیمه درمانی بود.

خواسته اصلی شرکت های استارت آپی در طراحی نوآوری و شفافیت می باشد. یکی از نکات خوب همکاری با شرکت بیمه بازار تیم خوب طراحی گرافیک این شرکت بود که با طراحی بسیار خلاقانه خود فضای بخش معرفی خدمات این شرکت را جلوه ای ویژه بخشید. سادگی و استفاده از رنگ های سازمانی از نکات دیگر طراحی غرفه نمایشگاهی بیمه بازار می باشد.

در غرفه بیمه بازار سازه فلزی طراحی شد که  نقش سازه ای و نقش زیبایی را به عهده داشت. این سازه قسمت وی آی پی این شرکت را از سایر بخشها جدا نمود.

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.