• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی دابو صنعت در نمایشگاه نفت و گاز 98

غرفه نمایشگاهی دابو صنعت
غرفه نمایشگاهی دابو صنعت
غرفه نمایشگاهی دابو صنعت
غرفه نمایشگاهی دابو صنعت
غرفه نمایشگاهی دابو صنعت

غرفه نمایشگاهی دابو صنعت

پروژه: غرفه نمایشگاهی دابو صنعت

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه نفت و گاز

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1398

متراژ: 36 متر

توضیحات

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت دابو صنعت، در نمایشگاه نفت و گاز تهران صورت پذیرفت. فضای غرفه به دو بخش محصولات و مشاوره تقسیم بندی شد. در بخش محصولات نمونه محصولات این شرکت در حوزه تاسیسات به نمایش در آمد. به دلیل وزن زیاد دستگاه ها و نیاز به حمل با جرثقیل این بخش غرفه نمایشگاهی فاقد کفسازی و ساخت و ساز نمایشگاهی است. در این بخش ماکت اولین دستگاه آب شیرین کن نیز وجود دارد.

بخش مشاوره شامل دو وی آی پی مجزا و کانترهای پذیرش و فضای CIP می باشد. در این فضا استفاده از المان های پارامتریک در طراحی غرفه مورد توجه قرار گرفت. ارتفاع سازه اصلی 3.6 متر در نظر گرفته شد. ستون های کناره غرفه با استفاده از گرافیک که نشان دهنده تقدیرنامه ها، گواهی نامه های این شرکت می باشد، مزین شده است.

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.