• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی زعفران سان لند در نمایشگاه اگروفود 98

غرفه نمایشگاهی سان لند
غرفه نمایشگاهی سان لند
غرفه نمایشگاهی سان لند
غرفه نمایشگاهی سان لند
غرفه نمایشگاهی سان لند

غرفه نمایشگاهی زعفران سان لند

پروژه : غرفه نمایشگاهی زعفران سان لند

عنوان نمایشگاه : نمایشگاه اگروفود

محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری : 1398

متراژ : 54 متر

توضیحات

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت زعفران سان لند، در نمایشگاه اگروفود تهران صورت پذیرفت. فضای غرفه نمایشگاهی شامل دو بخش اصلی می باشد. بخش پذیرایی و بخش نمایش محصولات. در بخش پذیرایی محل جلسات با مهمانان ویژه در نظر گرفته شده است. در بخش فضای عمومی با استفاده از صندلی های خاص نمایشگاهی مبله شده است.

تنوع در استفاده از ویترین به صورت دیواری و استندهای ایستاده یکی از نکات طراحی در این غرفه نمایشگاهی است. رنگ های سازمانی استفاده شده در این غرفه برگرفته از هویت سازمانی این مجموعه می باشد.

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی ، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.