• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی اسسکو، نمایشگاه نفت و گاز

غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو

غرفه نمایشگاهی شرکت اسسکو

پروژه: غرفه نمایشگاهی شرکت اسسکو

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه نفت و گاز

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1397

متراژ: 28 متر

طراحی: نیما نصر

نظارت بر ساخت: نیما نصر، آرمان سلطانی

توضیحات

نمایشگاه نفت و گاز همیشه یکی از مهمترین و بزرگترین نمایشگاه های کشور است. این مهم دلیل اصلی حضور شرکت های مهم و معتبر مشغول در این حوزه می باشد. شرکت اسسکو به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های مهندسی و طراحی در حوزه طراحی پالایشگاه ها و نیروگاه ها با حضور در نمایشگاه نفت و گاز 1397 به معرفی دستاوردهای خود در این حوزه می پردازد.

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت اسسکو با الهام از هویت سازمانی جدید این مجموعه و برگرفته از کارت ویزیت این شرکت می باشد. انتخاب احجام و فرم های مستطیلی با گوشه های گرد شده و ترکیب و میزان استفاده از رنگ نارنجی در دو طیف با این کانسپت پیش رفت. رنگ خاکستری به کار رفته نیز بر گرفته از هویت سازمانی مجموعه و به عنوان رنگ خنثی پس زمینه مورد استفاده قرار گرفت.

استفاده از نوارها نور مخفی که به عمق بخشیدن به احجام و ایجاد حس زیبایی شناسانه در ورودی غرفه کمک می نماید، در دستورکار قرار گرفت. بخش چپ غرفه نمایشگاهی به محل پذیرایی از مهمانان خاص اختصاص یافت. بخش میانی به معرفی خدمات و دستاوردهای شرکت اسسکو اختصاص داده شد. و در سمت دیگر غرفه نمایشگاهی کانتر معرفی و فضای انبار جانمایی گردید.

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.