• شماره تماس: 09123830113 - 02188567329 - 02188567318
  • ایمیل ما:[email protected]

غرفه نمایشگاهی اسسکو، نمایشگاه نفت و گاز

غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو

غرفه نمایشگاهی شرکت اسسکو، نمایشگاه نفت و گاز

پروژه: غرفه نمایشگاهی شرکت اسسکو

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه نفت و گاز

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1397

متراژ: 28 متر

طراحی: نیما نصر

نظارت بر ساخت: نیما نصر، آرمان سلطانی

نمایشگاه نفت و گاز همیشه یکی از مهمترین و بزرگترین نمایشگاه های کشور است. این مهم دلیل اصلی حضور شرکت های مهم و معتبر مشغول در این حوزه می باشد. شرکت اسسکو به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های مهندسی و طراحی در حوزه طراحی پالایشگاه ها و نیروگاه ها با حضور در نمایشگاه نفت و گاز 1397 به معرفی دستاوردهای خود در این حوزه می پردازد.

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت اسسکو با الهام از هویت سازمانی جدید این مجموعه و برگرفته از کارت ویزیت این شرکت می باشد. انتخاب احجام و فرم های مستطیلی با گوشه های گرد شده و ترکیب و میزان استفاده از رنگ نارنجی در دو طیف با این کانسپت پیش رفت. رنگ خاکستری به کار رفته نیز بر گرفته از هویت سازمانی مجموعه و به عنوان رنگ خنثی پس زمینه مورد استفاده قرار گرفت.

استفاده از نوارها نور مخفی که به عمق بخشیدن به احجام و ایجاد حس زیبایی شناسانه در ورودی غرفه کمک می نماید، در دستورکار قرار گرفت. بخش چپ غرفه نمایشگاهی به محل پذیرایی از مهمانان خاص اختصاص یافت. بخش میانی به معرفی خدمات و دستاوردهای شرکت اسسکو اختصاص داده شد. و در سمت دیگر غرفه نمایشگاهی کانتر معرفی و فضای انبار جانمایی گردید.