• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی صوفی گلس، نمایشگاه کاشی، سرامیک 1398

غرفه نمایشگاهی صوفی گلس
غرفه نمایشگاهی صوفی گلس

غرفه نمایشگاهی صوفی گلس

پروژه: غرفه نمایشگاهی صوفی گلس

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه کاشی، سرامیک

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1398

متراژ: 42 متر

توضیحات

صوفی گلس اولین و یکی از معتبرترین تولیدکنندگان سرامیک شیشه ای می باشد. سرامیک شیشه ای مصارف بسیاری در معماری داخلی دارد. سرامیک شیشه ای را می توان به عنوان بین کابینتی، در دیواره سونا و استخر، حمام و آب نما استفاده نمود. طرح های بسیار متنوع و رنگبندی بالغ بر 120 طرح مختلف می تواند پاسخگوی همه زمنیه ها باشد.

طراحی غرفه نمایشگاهی صوفی گلس با این رویکرد عملگرایانه صورت پذیرفت. در طراحی فرم هایی انتخاب گردید که بتوان انعطاف پذیری و قابلیت محصولات را نمایش دهد. استفاده از سازه های قوسی شکل راه حلی پیشنهادی برای این خواسته کارفرما بود.

طراحی غرفه نمایشگاهی به صورت باز صورت پذیرفت، نورپردازی یکی از عناصر اصلی طرح به شمار می رفت. از آنجاییکه محصولات صوفی گلس با نورپردازی زیبایی خود را کاملا نمایان می کردند.

در گوشه انتهایی غرفه نیز استندی در نظر گرفته شد که بتوان محصولات این شرکت که در طراحی و ساخت کابین روشویی کاربرد دارد را نمایش دهد. ظاهر ساده و مینیمال غرفه در کنار ترکیب احجام منحنی جذابیت زیادی را به غرفه نمایشگاهی بخشیده است.

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.