• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی لاریس در نمایشگاه سونا، استخر، کابینت 98

غرفه نمایشگاهی لاریس
غرفه نمایشگاهی لاریس

غرفه نمایشگاهی لاریس

پروژه: غرفه لاریس

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه سونا، استخر، کابینت

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1398

متراژ: 36 متر

توضیحات

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی لاریس در نمایشگاه کابینت، سونا و استخر 1398 انجام شد. مجموعه لاریس تولید کننده کابین دوش و روشویی های کلاسیک و لاکچری است. با توجه به خواسته کارفرما طراحی غرفه لاریس الهام گرفته از معماری کلاسیک انجام شد .

رنگ های مورد استفاده در این غرفه نمایشگاهی با توجه به هویت گرافیکی این مجموعه رنگ های طلایی و سفید می باشد. که رنگ غالب غرفه به رنگ سفید است. برای جانمایی غرفه نمایشگاهی تعدادی از محصولات در دیواره های داخلی غرفه جانمایی گردید. و بخش دیگری از محصولات در بخش جلوی غرفه جانمایی شد.

دو ورودی اصلی غرفه در دو ضلع قرار گرفت. یک کانتر پذیرش جهت دادن اطلاعات اولیه به مشتریان در دو ورودی قرار گرفت. فضای داخل غرفه با توجه به جانمایی میز جلسات چهار نفره فضایی باز در نظر گرفته شود و در گوشه غرفه فضای پذیرایی مهمانان اصلی قرار گرفت.

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.