• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی لوستر پایون ، نمایشگاه لوستر و روشنایی 97

غرفه نمایشگاهی لوستر پایون
غرفه نمایشگاهی لوستر پایون
غرفه نمایشگاهی لوستر پایون
غرفه نمایشگاهی لوستر پایون
غرفه نمایشگاهی لوستر پایون

شرکت لوستر پایون

پروژه : غرفه نمایشگاهی لوستر پایون

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه لوستر و روشنایی

محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری : 1397

متراژ : 42 متر

توضیحات

در طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت لوستر پایون، مهمترین مسئله جانمایی محصولات این شرکت می باشد. فضایی دعوت کننده با ایده ایجاد ویترین فروشگاهی که شرکت لوستر پایون بتواند محصولات برتر خود را در ویترین جانمایی کند با استفاده از اشکال هندسی (مربعی) ایجاد گردید. ویترین و کتیبه ورودی در همجواری راهروی نمایشگاه و بخش جلوی غرفه نمایشگاهی تعبیه شد و در داخل فضای غرفه نمایشگاهی فضایی کاملا باز ایجاد شد تا لوستر پایون بتواند محصولات خود را جانمایی نماید.

رنگ مشکی و طلایی به کار رفته در کتیبه و ویترین غرفه نمایشگاهی الهام گرفته از لوگو و برندینگ شرکت لوستر پایون بود و رنگ آمیزی داخلی غرفه به دلیل تنوع رنگی محصولات از رنگ سفید استفاده گردید. ساخت سقف غرفه نمایشگاهی شرکت لوستر پایون بدلیل تعداد لوسترهای مورد نظر مجموعه با اسپیس فریم ساخته شد و با نئوپان کاور شد. سیم کشی به صورتی انجام شد که هر لاین به صورت جداگانه به تابلو برق اصلی که در انباری تعبیه شده بود متصل گردید.

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.