• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی مکانیک سیالات، نمایشگاه نفت و گاز

غرفه نمایشگاهی مکانیک سیالات
غرفه نمایشگاهی مکانیک سیالات
غرفه نمایشگاهی مکانیک سیالات
غرفه نمایشگاهی مکانیک سیالات

غرفه نمایشگاهی مکانیک سیالات

پروژه: غرفه نمایشگاهی مکانیک سیالات

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه نفت و گاز

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1397

متراژ: 30 متر

طراحی: نیما نصر

نظارت بر ساخت: نیما نصر، آرمان سلطانی

توضیحات

طراحی غرفه های نمایشگاهی در فضای باز، معمولا مسایل مخصوص به خودش را دارد. در فصول مختلف (سرما و گرما) عوامل محیطی یکی از مهمترین عوامل سختی کار می باشند. نمایشگاه نفت و گاز که در اردیبهشت ماه برگزار می شود، هر دو عامل را می تواند توامان داشته باشد. باران های غیرمنتظره یکی از عواملی است که می تواند شرایط کاری را سخت تر نماید.

از سوی دیگر با توجه به اینکه نیاز به استفاده از سازه اسپیس فریم و چادر حتمی است. ترکیب شدن این سازه که مشخصات و ویژگی های مخصوص به خودش را دارد با سازه های نئوپانی و محاسبه دقیق ابعاد و اندازه ها ساخت غرفه نمایشگاهی را پیچیده تر می سازد.

در طراحی غرفه نمایشگاهی مکانیک سیالات جانمایی غرفه به نحوی بود که در معرض بارش باران قرار داشت. بخش نسبتا بزرگی از غرفه به فضای انباری اختصاص یافت. از آنجاییکه شرکت مکانیک سیالات از اصفهان در این نمایشگاه شرکت نمودند و مجبور بودند بخش زیادی از تجهیزات خود را به همراه خود به نمایشگاه بیاورند این امر اجتناب ناپذیر بود.

استفاده از لایت باکس های بزرگ و کتیبه پیرامونی امکان شناسایی غرفه این شرکت را از مسیرهای دورتر نیز فراهم می آورد.

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.