• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی نیک درمان در نمایشگاه ایران هلث 98

غرفه نمایشگاهی نیک درمان
غرفه نمایشگاهی نیک درمان
غرفه نمایشگاهی نیک درمان
غرفه نمایشگاهی نیک درمان

شرکت نیک درمان

پروژه : غرفه نمایشگاهی نیک درمان

عنوان نمایشگاه : نمایشگاه ایران هلث

محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری : 1398

متراژ : 108 متر

توضیحات

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت نیک درمان، در نمایشگاه ایران هلث تهران صورت پذیرفت. غرفه نمایشگاهی این شرکت مجموعه از چندین شرکت تابعه بوده که زیر مجموعه هولدینگ نیک درمان می باشند. فضای بین شرکت ها با دیواره از یکدیگر جدا شده ولی کتیبه سورمه ای رنگ واحد آن ها را به هم پیوند داده است.

در طراحی غرفه شرکت نیک درمان، محصولات از طریق کانترهای شیشه ای به نمایش در می آیند. و در برخی موارد با استفاده از ویترین دیواری محصولات عرضه می شوند.

رنگ مورد استفاده غرفه نمایشگاهی به صورت غالب سفید است و استفاده از رنگ های سرمه ای و قرمز در راستای هویت سازمانی شرکت نیک درمان است.

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.