• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی هومان در نمایشگاه صنعت ساختمان 97

غرفه نمایشگاهی هومان
غرفه نمایشگاهی هومان

غرفه نمایشگاهی هومان

پروژه: غرفه هومان

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه صنعت ساختمان

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1397

متراژ: 24 متر

توضیحات

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی هومان در نمایشگاه صنعت ساختمان انجام شد. هومان تولید کننده شیرآلات ساختمانی تو کار می باشد که به منظور معرفی محصولات خود در نمایشگاه صنعت ساختمان شرکت نموده است. در انتخاب رنگ غرفه از رنگ سازمانی این مجموعه به رنگ بنفش  استفاده شد .

فضای غرفه شامل دو بخش اصلی است. بخش پذیرایی از مهمانان (VIP) که در سمت راست غرفه جانمایی شد. با استفاده از ستون های کرکره این دید نیمه محصوری برای این بخش ایجاد گردید. در بخش دیگر غرفه که به معرفی محصولات این شرکت اختصاص داده شد یک تلویزیون بزرگ 6 متری جانمایی گردید و در کنار این تلویزیون نمونه محصولات به صورت پنل زنده نمایش داده شد.

برای ساخت استند محصولات فضایی باکس های کابینتی طراحی گردید که امکان باز و بسته شدن در به منظور نشان دادن مکانیزم این محصولات مورد استفاده قرار گرفت.

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.