• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی پروا گستر ایرانیان در نمایشگاه آرایشی بهداشتی 98

غرفه نمایشگاهی پروا گستر ایرانیان
غرفه نمایشگاهی پروا گستر ایرانیان
غرفه نمایشگاهی پروا گستر ایرانیان
غرفه نمایشگاهی پروا گستر ایرانیان
غرفه نمایشگاهی پروا گستر ایرانیان

غرفه نمایشگاهی پروا گستر ایرانیان

پروژه: غرفه نمایشگاهی پروا گستر ایرانیان

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه آرایشی بهداشتی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1398

متراژ: 48 متر

توضیحات

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت پروا گستر ایرانیان، در نمایشگاه آرایشی بهداشتی تهران صورت پذیرفت. غرفه نمایشگاهی این شرکت از لحاظ عملکردی به دو بخش اصلی تقسیم بندی می شود. بخش پذیرایی از مهمانان ویژه و بخش معرفی محصولات و مشاوره حضوری. در بخش معرفی محصولات کالاهای این شرکت توسط ویترین و لایت باکس نمایشگاهی به نمایش در می آید.

استفاده از المان های گرافیکی در دیواره ی بیرونی وی آی پی جلوه ی خاصی به غرفه بخشیده است. نور مخفی قرمز رنگ سرتاسری تصویر مناسبی در کتیبه غرفه ایجاد نموده است. استفاده کامل از لوگو ها و نمایندگی های این شرکت به خوبی به معرفی محصولات کمک می نماید.

رنگ مورد استفاده غرفه نمایشگاهی به صورت غالب سفید است و استفاده از رنگ های قرمز و مشکی در راستای هویت سازمانی شرکت پروا گستر ایرانیان است.

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.