• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی کنترل قدرت نمایشگاه نفت و گاز 98

غرفه نمایشگاهی کنترل قدرت
غرفه نمایشگاهی کنترل قدرت
غرفه نمایشگاهی کنترل قدرت
غرفه نمایشگاهی کنترل قدرت
غرفه نمایشگاهی کنترل قدرت

غرفه نمایشگاهی کنترل قدرت در نمایشگاه نفت و گاز

پروژه: غرفه نمایشگاهی کنترل قدرت

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه نفت و گاز

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1398

متراژ: 54 متر

توضیحات

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت کنترل قدرت، در نمایشگاه نفت و گاز تهران صورت پذیرفت. فضای  این غرفه ی دو طبقه به سه بخش محصولات و مشاوره و پذیرایی از مهمانان خاص تقسیم بندی شد. در بخش محصولات نمونه محصولات این شرکت در حوزه تولید و ساخت تابلوهای برق نیروگاهی به نمایش در آمد. به دلیل وزن زیاد دستگاه ها و نیاز به حمل با جرثقیل این بخش غرفه نمایشگاهی فاقد کفسازی و ساخت و ساز نمایشگاهی است.

بخش مشاوره شامل فضای انبار و ماکت دو پروژه ی این شرکت و پذیرایی از مهمانان می باشد. در این فضا استفاده از لایت باکس به منظور معرفی خدمات در طراحی غرفه مورد توجه قرار گرفت. ارتفاع سازه اصلی 4.3 متر در نظر گرفته شد. زیبایی این غرفه نمایشگاهی به کاربرد ساده احجام و استفاده از رنگ های سازمانی این شرکت است.

رنگ سازمانی به کار رفته در طراحی غرفه سورمه ای و سفید است. لوگو و نوشته ها از جنس پلکسی می باشد. گل آرایی به در خواست کارفرما در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.