• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی گلبرگ خاطره در نمایشگاه آرایشی بهداشتی 98

غرفه نمایشگاهی گلبرگ خاطره
غرفه نمایشگاهی گلبرگ خاطره
غرفه نمایشگاهی گلبرگ خاطره
غرفه نمایشگاهی گلبرگ خاطره
غرفه نمایشگاهی گلبرگ خاطره
غرفه نمایشگاهی گلبرگ خاطره

غرفه نمایشگاهی گلبرگ خاطره

پروژه: غرفه نمایشگاهی گلبرگ خاطره

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه آرایشی بهداشتی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1398

متراژ: 84 متر

توضیحات

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت گلبرگ خاطره، در نمایشگاه آرایشی بهداشتی تهران صورت پذیرفت. غرفه نمایشگاهی این شرکت از لحاظ عملکردی به دو بخش اصلی تقسیم بندی می شود. بخش پذیرایی از مهمانان ویژه و بخش معرفی محصولات و مشاوره حضوری. در بخش معرفی محصولات کالاهای این شرکت توسط ویترین به نمایش در می آید.

فضای معرفی محصولات با استفاده از ویترینی که با الگوی پارامتریک طراحی شده است، جلوه ی ویژه ای به این غرفه بخشیده است. سازه منحنی 8 متری جلوی غرفه که الهام گرفته از لوگوی این مجموعه است، در جلوی غرفه قرار گرفته است. محل قرار گیری میزهای CIP با موکت طوسی رنگ از بقیه فضای غرفه جدا شده است.

یک میز بار در انتهای غرفه و در کنار انبار جانمایی شده است. کانتر جلوی غرفه نیز الهام گرفته از گلبرگ های لوگوی این شرکت طراحی شده است. رنگ مورد استفاده غرفه نمایشگاهی به صورت غالب سفید است .

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.