30
آگوست

رستوران روزتا با طراحی داخلی لوکس در سیدنی

رستوران روزتا با طراحی داخلی لوکس در سیدنی

طراحی داخلی لوکس: از زمان بازگشایی شعبه اول رستوران لوکس و خاص روزتا (Rosetta) در ملبورن، نیل پری سرآشپز مطرح با بشقاب های معطر و با مزه های ناب ایتالیایی، به پذیرایی از میهمانان خود مشغول است. برای گسترش نام و اعتبار این رستوران، شهر سیدنی و برج تماشایی Grosvenor که در قلب منطقه تجاری سیدنی می باشد، توسط صاحب رستوران انتخاب گردید.
با طراحی داخلی یک از خاص ترین رستوران های ایتالیایی، این بار در خارج از سرزمین چکمه آشنا می شویم. با مان ساز بمانید.

طراحی داخلی لوکس

چشم انداز بی نظیر، تجربه ای فراموش نشدنی

در طراحی داخلی لوکس این رستوران، پنجره های تمام شیشه ای قدی که از سقف تا زمین را فرا گرفته اند، یک منظره رویایی از شهر پویا و زنده سیدنی را به نمایش می گذارند. به همراه آوردن نور طبیعی خورشید به درون رستوران روزتا، دیگر مزیت این پنجره های عریض و طویل به حساب می آید. دیوار ها توسط تخته های چوبی پوشانده شده اند، و پله ها با رنگ های آبی و سبز شادابی را اتمسفر این رستوران تزریق می نمایند. چراغ های طلایی از جنس برنج، روشنایی میز های غذا خوری را تأمین می کنند.

طراحی داخلی لوکس

قسمت های دیگر طراحی داخلی لوکس Rosetta

این رستوران مجلل که در طبقات پایینی برج بزرگ Grosvenor قرار دارد، یک بالکن با منظره عالی و یک بار مخصوص ارائه نوشیدنی هم برای رفاه افراد در نظر گرفته است. جالب این است که در طراحی داخلی لوکس این رستوران، هر کدام از این بخش ها نوع مبلمان و چیدمان متفاوتی را دارند. انواع غذا ها مطابق سلیقه های مختلف، از پیتزا و پاستا گرفته تا بشقاب های دریایی، در روزتا به مشتریان ارائه داده می شود.

طراحی داخلی لوکس

جمع بندی

مشاهده کردید  که این رستوران خاص و لوکس در کنار کیفیت ارائه خدمات، چگونه به مبحث زیبایی شناسی و اصول طراحی داخلی رستوران پرداخته است. آتلیه طرح و ساخت مان ساز هم با پیشنیه موفق و طولانی مدت خود در زمینه طراحی داخلی مکان های تجاری مانند رستوران، آماده ارائه مشاوره و خدمات طراحی و اجرا به صاحبان کسب و کار می باشد. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص، به این صفحه مراجعه نمایید.

منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز