03
سپتامبر

طراحی شرکت نرم افزاری به سبک مدرن در رومانی

طراحی شرکت نرم افزاری به سبک مدرن در رومانی

طراحی شرکت نرم افزاری: شرکت NTT data، که قبلا با نام EBS شناخته می شده است، جزء پیشگامان عرصه تولید محصولات و ارائه خدمات نرم افزاری در رومانی به حساب می آید. این شرکت تصمیم گرفت تا در راستای استراتژی سازمانی جدید خود، به ساختمان دیگری نقل مکان کرده تا فرآیند های کاری، ارزش ها و فرهنگ برند خود را به نحو بهتری منعکس نماید. برای آشنایی با طراحی مدرن این کمپانی رومانیایی، با مان ساز بمانید.

طراحی شرکت نرم افزاری

پروژه به شرکت طراحی داخلی Morphoza محول گردید

شرکت طراحی داخلی مورفوزا، به عنوان مسئول ساخت دفتر کار در جهت استفاده بهینه از ظرفیت های موجود، به وسلیه مدیر NTT data برگزیده شد. طراحی کمپانی نرم افزاری مذکور از ریز ترین جزئیات، تا نصب سیستم ها بر مبنای آینده نگری و خلاقیت مدنظر کارفرما صورت پذیرفت. ساخت یک محیط کاری منحصر به فرد، که تا سال ها بتواند پاسخگویی نیاز های این شرکت باشد، هدف اصلی مدیران و طراحان بود که کاملاً محقق گردید.

طراحی شرکت نرم افزاری

بخش های مختلف این دفتر ارزش های کمپانی را نمایندگی می کنند

برای هر طبقه تم جداگانه ای در نظر گرفته شد، و با الهام از ساختار زیردریایی طراحی این شرکت به طرز خلاقانه ای انجام گرفت. دفاتر فاقد در، اتاق های آموزشی، اتاق جلسات رسمی و غیر رسمی، اتاق های مصاحبه، کتابخانه، کافی تریا و یک طبقه کامل اختصاصی برای استراحت، بخش های مختلف این دفتر را شامل می شوند. نمایان کردن ارزش های این کمپانی، مثل کار گروهی، حق تقدم مشتری، خلاقیت، ارتباطات، نوآوری و تعهد از ویژِگی های این طراحی داخلی لقب می گیرد.

طراحی شرکت نرم افزاری

انتقال انگیزه مضاعف به کارمندان با طراحی انرژیک ممکن می شود

طراحی دفتر یک شرکت نرم افزاری، باید به گونه ای باشد که کارمندان هرگز انگیزه خود را از دست ندهند. توجه به افراد خلاق و پرانرژی، شامل در نظر گرفتن فضا هایی می شود که انگیزه و انرژی کافی برای پیشبرد تکنولوژی را به آن ها منتقل نماید. برای دریافت مشاوره در مورد طراحی داخلی دفتر کار، و گفتگو با کارشناسان تیم مان ساز به این صفحه مراجعه نمایید.

طراحی شرکت نرم افزاری

طراحی شرکت نرم افزاری

طراحی شرکت نرم افزاری

طراحی شرکت نرم افزاری

منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز