27
آگوست

معماری داخلی ساختمان در نیویورک به سبک قرن بیستم

معماری داخلی ساختمان در نیویورک به سبک قرن بیستم

معماری داخلی ساختمان: طراحی فضایی گرم و صمیمی در یک ساختمان اداری، به دلیل اهمیت بالا و نقش آن در سودآوری شرکت، نیازی مبرم به بررسی و تحقیق همه جانبه از سمت طراح داخلی آن دارد. شور و اشتیاق یک کارمند عاملی است، که بازدهی وی برای مجموعه را مشخص می کند.
به همین منظور از طراحی داخلی به عنوان محرک این اشتیاق یاد می شود. با مان ساز بمانید.

معماری داخلی ساختمان

اهمیت به روحیه کارمندان

همه کارآفرینان بزرگ و موفق دنیا به خوبی می دانند، که 5 ساعت کار مفید در روز بسیار بهتر از 8 ساعت کار، ولی کاری بدون انگیزه و کم بازده می باشد. پس خیلی از کمپانی های موفق دنیا، استراحت و آرامش کارکنان را در جدول روزانه خود قرار دادند. در شرکت Spring Place نیز فضایی ایجاد گردید، که پس از کار طولانی برای رفع خستگی و ایجاد آرامش کارمندان یاری رسان باشد.

معماری داخلی ساختمان

طراحی مانند یک هتل آرامش بخش

ساختمان Spring Place در محله استودیو های اسپرینگ نیویورک واقع است. Spring Place، یک ساختمان اداری است که مهمان ‌نوازی هتل ها در آن جریان دارد. طراحی داخلی دفتر کار، محیطی منحصر به ‌فرد و حرفه ‌ای را برای اعضایش خلق نموده است.

معماری داخلی ساختمان

معماری به سبک بروتالیسم

مساحت ساختمان، 13 هزار متر مربع بوده، و طرح داخلی بنا، سبک بروتالیسم برزیلی قرن بیستم را نمایندگی می کند. اتاق ‌های پرنور با پنل‌ های سیمانی و بتنی روکش شده‌ اند. همچنین معماری داخلی ساختمان این کمپانی، در تمام فضا ها مبلمانی خاص را به کار برده است.

معماری داخلی ساختمان

طراحی داخلی در خدمت امکانات

صحنه ‌ای برای هنر، مد، تفریح و مکانی در خدمت طراحان، عکاسان و ویراستار ها؛ این ها تعریف جامعی از این ساختمان هستند. این دفتر، یک گالری، سوئیت‌ های کاری، شو روم های موقتی، اتاق ‌های کنفرانس و اتاق هیئت ‌رئیسه را در خود جای داده، و علاوه بر این، رستوران مجموعه در تمام طول روز با غذا و نوشیدنی از کارکنان و مشتری ها، پذیرایی می کند.

معماری داخلی ساختمان

چشم انداز خارق العاده

شما می توانید از داخل کافی شاپ و سالن استراحت، افق زیبای منهتن به خصوص در هنگام غروب خورشید را مشاهده نمایید. مفهوم پشت طرح عبارت است از بازتعریف کار، تفریح و زندگی صنعت گران، که محیطی گرم و جذاب و خاص را به وجود آورده و تمایز را رقم می زند.

معماری داخلی ساختمان

معماری داخلی ساختمان

منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز