02
سپتامبر

معماری خوابگاه مدرسه UCLA در لس آنجلس

معماری خوابگاه مدرسه UCLA در لس آنجلس

معماری خوابگاه مدرسه: یکی از مدرن ترین فضا های آموزشی در کشور آمریکا درون شهر فرشتگان، جایی که از این دست مدرسه ها در آن زیاد به چشم می خورد، متعلق به دانش آموزان دبیرستان UCLA می باشد. سازه ای از جنس چوب و به رنگ قهوه ای، که گویی روی یک محور در هوا معلق است. در ادامه نگاهی به معماری و طراحی داخلی خوابگاه این دبیرستان می اندازیم. با مان ساز بمانید.

طراحی داخلی خوابگاه

معماری به سمت فضایی پاک تر

طراحی خوابگاه دبیرستان UCLA، شامل فضا های زیادی است که برای راحتی دانش آموزان تعبیه گردیده است. این دبیرستان با شبکه ای از محیط های شیک و ساده، اولویت خود را به ارتباط موثر و سازنده میان دانش آموزان و کارکنان اختصاص داده است. معماری خوابگاه مدرسه UCLA به نحوی تغییر داده شد، تا عبور و مرور دوچرخه و موتورسیکلت در حوالی ساختمان، آسان تر امکان پذیر گردد.

طراحی داخلی خوابگاه

استقبال از دانش آموزان مستعد در دبیرستان UCLA

فراهم آوردن محیطی برای اسکان و استراحت دانش آموزان مقیم شهر های دیگر آمریکا، اصلی ترین کاربری این ساختمان مدرن و جذاب شمرده می شود. زیرا این دبیرستان پذیرای دانش آموزان مستعد و سخت کوش، از سرتاسر آمریکا بوده و باید امکانات رفاهی مناسبی را به آن ها ارائه دهد. در طراحی داخلی خوابگاه، 96 سوئیت اقامتی دو خوابه با امکانات مکفی، برای دانش آموزان UCLA در نظر گرفته شده است.

طراحی داخلی خوابگاه

امکانات رفاهی خوابگاه دبیرستان

مدیران و طراحان داخلی پروژه، بخش های مختلفی را برای معماری خوابگاه مدرسه UCLA در نظر گرفته اند که کافه تریا، کتابخانه، و فضای گردهمایی شامل این قسمت ها می شوند. نقشه طراحی داخلی خوابگاه UCLA، بر اساس یک الگوی ماژولار شکل گرفته و از یکنواختی در محیط ممانعت به عمل آورده است. در ساختمان قاب ها و ستون های پولادی به کار رفته، و نما های بیرونی و درونی توسط چوب و شیشه پوشیده شده اند.

توجه و اهمیت به مراکز و فضا های آموزشی در هر کشوری، به دلیل تأثیر مستقیم آن در رشد و پیشرفت فرزندان و آینده های یک ملت، از اولویت بالایی برخوردار می باشد.

منبع: Archdaily

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارها را دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.