29
آگوست

استفاده خلاقانه از چوب در طراحی داخلی مسکونی

استفاده خلاقانه از چوب در طراحی داخلی مسکونی

طراحی داخلی مسکونی: وقتی شما تصمیم به تغییر طراحی و دکوراسیون داخلی منزل خود می گیرید، انتخاب سبک و فرمی که دلخواهتان است اولین قدم به شمار می رود. خیلی از افراد طراحی به کمک وسایل و المان های چوبی را می پسندند، اما آیا صرف انتخاب چوب در این چنین پروژه ای کار ساز است؟ خب طراحان داخلی حرفه ای گزینه «خیر» را در جواب این سوال بر می گزینند.
قصد داریم تا با یکی از نمونه های موفق در طراحی داخلی منزل مسکونی آشنا شویم. با مان ساز بمانید.

طراحی داخلی منزل

خانه ای در قلب سرزمین یخ و هاکی

طراحی داخلی مسکونی در شهر ونکوور کانادا، موضوع اصلی این مقاله می باشد. این خانه بر اساس سبک مدرن طراحی داخلی شده، و در آن سعی بر این بوده تا فضایی روشن و دلباز، که زندگی در شهر همیشه سفید ونکوور را ساده تر نماید، خلق شود. معماری داخلی این منزل مسکونی، توسط گروه معماری Falken Reynolds صورت گرفته است.

طراحی داخلی منزل

چوب بازیگر نقش اول در طراحی داخلی

ایده های به کار رفته در فضای داخلی خانه، بسیار هوشمندانه و حرفه ای ارزیابی می شود. ماده ای به نام چوب که در کفپوش، کابینت، صندلی ها و غیره مورد استفاده قرار گرفته، در کنار رنگ سفید دیوار ها، جلوه خاصی را به طراحی داخلی این منزل در کانادا بخشیده است. تکنیک های ساده ای مانند این، فضا، تمایز در طراحی و دکوراسیون معمولی با یک تفکر خلاق را مشخص می سازند.

طراحی داخلی منزل

استفاده کنترل شده از رنگ در طراحی منزل

رنگ ها، چه آبی، چه سبز و یا دیگر رنگ ها، از نوع بسیار ملایم به کار گرفته شده اند، تا هیجان بیش از اندازه ای در فضا ایجاد نکنند. انرژی فضای داخلی خانه، توسط چوب کنترل می شود. زیرا چوب ماده ای گرم است و حس صمیمیت لازم برای یک خانه را در محیط جاری می کند.

طراحی داخلی منزل

خدمات طرح و ساخت مان ساز

در این خانه همان طور که مشاهده می کنید، محیطی زیبا و دلچسب به وسیله یک گروه طراحی مجرب پدید آمده، که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می سازد. تیم طراحان داخلی مان ساز نیز با پیشینه ای غنی از نمونه های موفقیت آمیز طراحی داخلی مسکونی، آماده ارائه مشاوره در زمینه طراحی و اجرا و نیز انجام صفر تا صد پروژه های شما عزیزان می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی دریافت مشاوره و تماس با ما به این صفحه مراجعه نمایید.

طراحی داخلی منزل

تحریریه طرح و ساخت مان ساز